«Ренесанс Капітал Груп»

«Renaissance Capital Group»

Кондитерська фабрика «ЖЛ» збільшила обсяги продажів у VIP-мережах

Сегмент VIP-мереж - сучасний формат торгівлі, який впевнено займає місце на українському ринку. При цьому частка лінійних роздрібних торгових точок поступово зменшується. Тому житомирська кондитерська фабрика «ЖЛ» веде активну співпрацю з VIP-мережами, збільшуючи при цьому обсяги продажів і розширюючи представленість продукції.

Так, за перші 7 місяців 2015 року фабрику «ЖЛ» збільшила обсяги продажів у VIP-мережах на 22%. Наприклад, в мережі «Ашан Україна» вдалося прирости на 75% в натуральному вираженні, а в мережі «Альянс Маркет» - на 86%. Фабрика «ЖЛ» планує зберегти тенденцію зростання продажів і в майбутньому збільшити ці показники.

Сьогодні солодощі виробництва житомирської кондитерської фабрики можна придбати майже у всіх мережах України, але найбільшу представленість мають «Ашан Україна», «Фуршет», «МегаМаркет», «Фоззі-груп», «Велика Кишеня», «Білла» та інші. Варто відзначити, що з урахуванням розвитку основного асортименту та виробництва продукції під СТМ для мереж, житомирська кондитерська фабрика є важливим стратегічним партнером для VIP-рітейлерів.

Головна » Прес-центр » Новини » Кондитерська фабрика «ЖЛ» збільшила обсяги продажів у VIP-мережах